Prima pagină » PANDORA Party pentru un nou an de succes!

PANDORA Party pentru un nou an de succes!

by Mirela Dinica
0 comment

Cea mai frumoasă lună a anului a început! Decembrie este o lună plină de magie și mister, oamenii sunt zâmbitori, iar starea de spirit este una specială. 

PANDORA a marcat începutul celei mai frumoase perioade din an cu două zile festive unde vedetelesi jurnaliștii șau fost invitați să-și împărtășească rezoluțiile pentru anul ce urmează. Atmosfera deosebită a transformat restaurantul Gargantua Dorobanți într-un spațiu feeric, în care bijuteriile PANDORA și poveștile acestora au fost personajele principale.

Printre invitații care au intrat în atmosfera de poveste a Sărbătorilor și ne-au împărtășit gândurile lor bune s-au numărat Andreea Berecleanu, Anca Sînă Serea, Tily Niculae, Ela Crăciun,  Oana Roman, Diana Enciu, Deea Codrea, Ioana Vișănescu, Sandra Stoicovici.

Citeste si

Leave a Comment